Jant Servisi

Jantlar, genel olarak araçların kişiselleştirilmesinde kullanılmaktadır. Jantlar görsellik dışında; performans, sürüş ekonomisi ve sürüş konforu konularında da fayda sağlamaktadır.
Hafif alaşımlı yapıda olan jantlar konusunda bilinmesi gereken en önemli şey, jantın hayati önem taşıdığıdır. Mutlaka güvendiğiniz ürünü almalısınız.

Jant Düzeltme

Jant Düzeltme Makinaları ısıtılmış bir jant üzerinde çekme / itme teknigi ile calışır. Bu teknik jant düzeltme konusunda yıllardan beri en cok tavsiye edilen yöntem olmuştur. Isıtma olmadan eğrilmis jantın , dönen tekerlekler vasıtası ile sıkıstırılarak düzeltilmesini veya bağımsız hidrolik aparatların kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Bazı kimseler ısıtma olmadıgı icin bu yontemin daha iyi oldugunu iddia edebilirler . Metalin yapısını degistirecek derecede olmadıkca, ısıtmanın janta hiçbir zararı olmamaktadır. Ancak soğuk duzeltilmekte olan bir jantın her an kırılma tehlikesi vardır.

Jant Boyama

Çelik jant boyama ve plastik jant kapağı boyamadan önce mutlaka yüzeye çok ince bir zımpara çekilmelidir.eğer jant kapağında boya varsa yüzeye zımpara yardımı veya boya sökücü ile çıkarılmalıdır. Çıkarılmadığı takdirde boya katman yapabilir görüntü beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Jant kapağına zımpara yaptıktan sonra yüzeye mutlaka boyanın tutunması ve yüzeyin paslanmaması için astar vurulmalıdır.sonrasında istediğiniz sprey boya ile boyama yapabilirsiniz.(Bu çelik jantlar için geçerlidir, plastik jantlar için yine zımpara yapıp üzerine motip marka plastik üzerine sprey ürününden kullanabilirsiniz.)

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...