Tarihçe

 

LEVENTLASTİK, 1995 yılından beri  otomotiv sektöründe  lastik, jant, akü , araç bakımı alanlarında ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş bir firmadır.

 

Levent GİLAN İlk olarak 1978 yılında her türlü mal alımı satımı  ile ticaret hayatına atılıp 1982 yılında Sirkeci de beyaz eşya ve sıfır araba alım satımı üzerine yoğunlaşırken piyasadaki hareketlilik sayesinde oto lastik işine yoğunlaşmasına katkı sağlayarak yoluna devam etmiştir.

 

Levent Gilan 1995 yılında LEVENT TİCARET-Levent Gilan adıyla otomotiv sektörüne atılmıştır. İlk otomotiv sektörüne girdiğinde Bostancı da başlayan yolculuğumuz 1997 de şuan ki yerimizde devam etmektedir.

 

2010 yılından itibaren LEVENTLASTİK kurumsal adını alarak LEVENT isimli mağazasıyla hizmet vermeye devam etmektedir. LEVENTLASTİK, otomotiv sektöründe oluşturduğu hizmet  anlayışıyla bir çok firmaya da örnek ve ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. LEVENTLASTİK,  kadın erkek herkesin,  geniş ürün yelpazesi  arasında aradığını bulabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği bir servis noktasıdır. .

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Gönderiliyor...